Besloten vergadering van het CLB bestuur. Het bestuur vergadert ten minste drie keer per jaar.
Besloten vergadering van het CLB bestuur. Het bestuur vergadert ten minste drie keer per jaar.
Sinds de '24-weken-eis' van tafel is, zijn verschillende pilots begonnen om asielzoekers sneller aan het werk te helpen. De voordelen voor zowel de asielzoeker als de samenleving zijn enorm, zeggen Omar Saleh Omar, Herman van Kessel en GroenLinks-wethouder in Amsterdam Rutger Groot Wassink. Als je maar maatwerk toepast.
Hoewel het aantal reacties op een vacature voor burgemeester volgens recente cijfers weer iets is toegenomen, is de belangstelling voor het ambt niet meer zoals geweest. Het burgemeesterstekort bestaat nog steeds. Hilde Westera van het Nederlands Genootschap van Burgemeesters, Christine Stigter en Jan Nieuwenburg wijten de afgenomen interesse niet alleen aan toegenomen agressie. Meer oorzaken spelen een rol. De zonnige kant: het drietal ziet ook realistische oplossingen.
Wat doe je als een bedrijfseigenaar een vergunning aanvraagt om zijn zaak te beginnen terwijl hij in het buitenland is veroordeeld? Dat wilde Mikal Tseggai weten, signaleert senior beleidsmedewerker Ton Langenhuyzen in de Tweede Kamer. Hij hoorde ook het antwoord.